Filtruj według

Wózki klasyczne

Wózki klasyczne często nazywane są inaczej wózkami retro lub classic. Ich podstawową cechą jest to, że nie mają kół obrotowych. Wyposażone są one zazwyczaj w duże koła o takiej samej średnicy z przodu i z tyłu (14 lub 12 cali). Stelaż wózka klasycznego wyposażony jest w bardzo miękkie zawieszenie, umożliwiające łatwe i głębokie bujanie niemowlaka w gondoli. Pompowane koła świetnia radzą sobie w ciężkich warunkach bezproblemowo pokonując trudne przeszkody, nawet podczas jazdy w błocie czy na głębokim śniegu. Przez brak obrotowych kół każdy skręt wózka należy dokonywać poprzez uniesienie przedniej bądź tylnej części wózka. Konstrukcja wózka klasycznego jest z reguły znacznie większa i cięższa po złożeniu niż rama wózka z kółkami obrotowymi. Zawieszenie w wózku klasycznym jest raczej miękkie, dzięki czemu podczas ruchu cała gondola się buja. 

Dokonując zakupu wózka należy uwzględnić indywidulane potrzeby i możliwości, a także upodobania dzidziusia. Jeżeli bujanie go uspokaja i usypia wózek klasyczny będzie idealnym rozwiązaniem. 

Aktywne filtry

Wózek wielofunkcyjny Junama AIR 2w1

Cena 3 488,00 zł

Model Junama Air posiada panele wentylacyjne, który zapewnią przewiew w najgorętsze dni. Kiedy temperatura jest niższa, okna wentylacyjne można zasłonić i zapewnić dziecku komfortowy spacer.Wykorzystany przez Junama materiał do obszycia gondoli jest wodoodporny. Podczas upalnych dni o jego spokojny sen dba tkanina z filtrem przeciwsłonecznym UPF 50. Skóra...

Wózek Junama S-Class 2w1

Cena 4 484,00 zł

Zupełnie nowa propozycja firmy JUNAMA™. S-CLASS to wielofunkcyjny wózek z rewelacyjnym plecakiem i wygodną spacerówką z możliwością wpięcia fotelika samochodowego. Unikalny design i bogate wyposażenie, obszerna i wygodna gondola, wygodne siedzisko, aluminiowa rama, zaawansowana amortyzacja, dzięki której wózek jeździ lekko i płynnie.

Wózek Junama Space Velur 2w1 gondola+spacerówka

Cena 2 906,00 zł

Wiele nurtów w modzie regularnie powraca co kilka sezonów. Najczęściej wraca moda na klasyki – między innymi tak jest w przypadku weluru. Jest przyjemną w dotyku tkaniną wytwarzaną z przędzy runowej. Ta miękka i połyskująca tkanina dzięki swojej strukturze zapewnia w modelu wózka Space bezpieczeństwo ciepła i swobodną cyrkulację powietrza. Jego fenomen...