Filtruj według

Wózki

Wózek dziecięcy służy rodzicom do przewożenia maluszka podczas pierwszego etapu wychowywania (od urodzenia do około 3 lat). To jeden z najważniejszych atrybutów podczas wychowywania potomstwa. Dzięki niemu opieka nad dzieckiem w dzisiejszych czasach jest dużo łatwiejsza i znacznie bardziej komfortowa niż kiedyś. 

I tu pojawia się dylemat - który wózek wybrać?

Na rynku obecnie dostępnych jest wiele rodzajów. Wyróżnić można wózki wielofunkcyjne, 2w1, 3w1, 4w1, spacerowe czy te dla bliźniaków. 

Znakomitą większość wózków dziecięcych stanowią wózki dziecięce wielofunkcyjne. Początkowo tworzą one wózek głęboki, który z czasem za pomocą kilku prostych czynności może zamienić się w spacerówkę.  W wyjątkowych sytuacjach za pomocą specjalnych adapterów bez problemu można również skorzystać z oddzielnie zakupionego fotelika samochodowego, który w połączeniu ze stelażem także może być wykorzystany jako wózek.

Wózek należy jednak wybrać indywidualnie, na podstawie własnych preferencji. Należy zwracać uwagę zarówno na wygląd, wagę, wielkość i funkcjonalność w miejscu, w którym planujemy się poruszać. 

Nie wiesz, który spośród nich wybrać dla swojego dziecka? Skontaktuj się z naszym doradcą – chętnie Ci doradzimy!

Aktywne filtry

Wózek wielofunkcyjny Junama AIR 2w1

Cena 3 488,00 zł

Model Junama Air posiada panele wentylacyjne, który zapewnią przewiew w najgorętsze dni. Kiedy temperatura jest niższa, okna wentylacyjne można zasłonić i zapewnić dziecku komfortowy spacer.Wykorzystany przez Junama materiał do obszycia gondoli jest wodoodporny. Podczas upalnych dni o jego spokojny sen dba tkanina z filtrem przeciwsłonecznym UPF 50. Skóra...

Wózek Junama S-Class 2w1

Cena 4 484,00 zł

Zupełnie nowa propozycja firmy JUNAMA™. S-CLASS to wielofunkcyjny wózek z rewelacyjnym plecakiem i wygodną spacerówką z możliwością wpięcia fotelika samochodowego. Unikalny design i bogate wyposażenie, obszerna i wygodna gondola, wygodne siedzisko, aluminiowa rama, zaawansowana amortyzacja, dzięki której wózek jeździ lekko i płynnie.

Wózek Junama Space Velur 2w1 gondola+spacerówka

Cena 2 906,00 zł

Wiele nurtów w modzie regularnie powraca co kilka sezonów. Najczęściej wraca moda na klasyki – między innymi tak jest w przypadku weluru. Jest przyjemną w dotyku tkaniną wytwarzaną z przędzy runowej. Ta miękka i połyskująca tkanina dzięki swojej strukturze zapewnia w modelu wózka Space bezpieczeństwo ciepła i swobodną cyrkulację powietrza. Jego fenomen...